570 088 088    biuro@maxgraf.pl      

Strony internetowe

Twój wizerunek w Internecie.

Strona internetowa to najważniejszy element Twojej firmy, dzięki niej i ty możesz zaistnieć w sieci. Nasze strony opieramy o indywidualne projekty graficzne. Do każdego projektu podchodzimy z pasją i zaangażowaniem. 

 

Coś więcej?

Analiza i specyfikacja

Przed rozpoczęciem prac nad projektem przeprowadzamy analizę potrzeb i badanie rynku, aby przygotować szczegółową specyfikację strony.

Szablon Graficzny

Oferujemy naszym klientom przygotowanie indywidualnego szablonu, dopasowane i podkreślające branże firmy.
Dodatkowo umożliwiamy również wybranie opcji przygotowania strony z szablonu, co dość znacznie skróci okres jej przygotowania.

Responsive Design

Podążając za trendem rozwoju, wszystkie nasze strony są aktualnie przygotowywane w technologi RWD (Responsive Web Design) - co oznacza, że strona automatycznie dopasowuje się do rozdzielczości ekranu, na którym jest wyświetlana (laptop, tablet, smartfon).

Fotolia 100953751 Subscription Monthly M

 

Panel administracyjny (CMS)

Każda strona otrzymuje od Nas dostęp do Panelu Administratora, dzięki któremu możliwa jest wygodna i szybka edycja treści typu tekst, zdjęcia i wiele innych.

paneladmin

 

Google Analytics, czyli Statystyki

Analityka internetowa dla Firm dostępna na platformie Google. Monitoruj działania w witrynie w chwili, kiedy mają miejsce. Możesz natychmiast zobaczyć, które rozwiązania się sprawdzają, a które nie. Monitoruj telefony z obsługą internetu oraz witryny i aplikacje komórkowe. Zmierz wpływ mediów społecznościowych na Twoje cele biznesowe.

GA Home Hero 01 dashboard

 

Optymalizacja SEO

Tworzymy strony tak, aby kod HTML był poprawny składniowo i zrozumiały dla wyszukiwarek, z uwzględnieniem elementów dla lepszego pozycjonowania. 

Szkolenie

Po zakończeniu projektu przeprowadzamy szkolenie z obsługi systemu CMS, tak aby umożliwić wprowadzanie prostych zmian w treści strony internetowej.

 

 

Zapytaj także o inne elementy reklamy.